Dnia 28.02 w naszej jednostce odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze. Podsumowaliśmy działalność jednostki w minionym 2025 roku oraz kończącą się kadencję Zarządu OSP. Przedstawiono zrealizowane zadania, udział w akcjach ratowniczo-gaśniczych oraz inne zrealizowane przedsięwzięcia. Zaprezentowane zostały plany pracy na rok bieżący.
W trakcie zebrania wybrano nowy Zarząd oraz Komisję Rewizyjną na pięcioletnią kadencję.
Skład nowego Zarządu:
1. Prezes — Tomasz Gardocki
2. Naczelnik — Zdzisław Kozikowski
3. Skarbnik — Mateusz Gudel
4. Sekretarz — Grażyna Kulikowska
5. Gospodarz- Jakub Nicewicz
6. Członek Zarządu — Marcin Fiedorowicz
7. Członek Zarządu — Krzysztof Chełmiński
8. Członek Zarządu — Zbigniew Perkowski
9. Członek Zarządu — Andrzej Jabłoński
Komisja Rewizyjna:
1. Przewodniczący — Grzegorz Gardocki
2. Sekretarz — Grzegorz Górski
3. Członek Komisji Rewizyjnej — Robert Kowalewski
W spotkaniu uczestniczyli zaproszeni goście: Panie Monika Stefańska Przewodnicząca Rady Miasto Grajewo, Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Grajewie bryg. Daniel Lewczuk, Pan Karol Rutkowski pracownik Urzędu Miasta Grajewo w Wydziale Spraw Obywatelskich.






