Pożar autokaru

Admin

We wtorek 17.06 po godzinie 15:30 nasza jednostka została zadysponowana do pożaru autokaru. Po przybyciu na miejsce zastaliśmy pojazd objęty ogniem w komorze silnika i części pasażerskiej. Na szczęście kierowca i wszyscy pasażerowie opuścili pojazd jeszcze przed przyjazdem służb ratunkowych.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ugaszeniu ognia oraz schłodzeniu elementów konstrukcyjnych pojazdu. Dzięki sprawnej akcji udało się opanować sytuację i zapobiec rozprzestrzenieniu się ognia. Sytuacja została szybko opanowana, nikomu nic się nie stało.

Na miejscu współpracowaliśmy z JRG Grajewo.

 

 

Udostępnij w social mediach :
Next Post

Piknik z okazji "Dnia Rodziny" w Państwowej Szkole Muzycznej w Grajewie

We wtorek mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu – Pikniku z okazji Dnia Rodziny, zorganizowanym przez Państwową Szkołę Muzyczną I st. im. Jana Sebastiana Bacha w Grajewie. Nasza jednostka OSP Grajewo z radością wzięła udział w tej rodzinnej i pełnej pozytywnej energii inicjatywie. Dla najmłodszych (i nie tylko!) przygotowaliśmy: 🔥 pokaz sprzętu strażackiego,🚒 możliwość wejścia do wozu bojowego,👨‍🚒 spotkania […]