We wtorek 17.06 po godzinie 15:30 nasza jednostka została zadysponowana do pożaru autokaru. Po przybyciu na miejsce zastaliśmy pojazd objęty ogniem w komorze silnika i części pasażerskiej. Na szczęście kierowca i wszyscy pasażerowie opuścili pojazd jeszcze przed przyjazdem służb ratunkowych.
Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ugaszeniu ognia oraz schłodzeniu elementów konstrukcyjnych pojazdu. Dzięki sprawnej akcji udało się opanować sytuację i zapobiec rozprzestrzenieniu się ognia. Sytuacja została szybko opanowana, nikomu nic się nie stało.
Na miejscu współpracowaliśmy z JRG Grajewo.




