Wyciek gazu ze zbiornika

Admin

Dnia 5 lipca po godzinie 23:40 nasza jednostka OSP Grajewo została zadysponowana do zdarzenia związanego z wyciekiem gazu ze zbiornika znajdującego się na terenie jednej z firm w Grajewie.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono wyciek gazu z jednego ze zbiorników magazynowych. Działania strażaków polegały na:
🔹 zabezpieczeniu miejsca zdarzenia,
🔹 zabezpieczeniu zbiornika oraz monitorowaniu stężenia gazu w powietrzu,
🔹 współpracy z pracownikami zakładu

Dzięki szybkiej reakcji i sprawnemu działaniu służb ratunkowych sytuacja została opanowana, a zagrożenie zneutralizowane. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

 

Udostępnij w social mediach :
Next Post

Piknik charytatywny dla Izy – wielkie serca, wielka radość!

W minioną niedzielę serca biły mocniej! 💓 Nasz Piknik charytatywny dla Izy okazał się prawdziwym świętem radości, integracji i niesamowitej energii! To był dzień pełen uśmiechów, dobrej zabawy i niezapomnianych wspomnień – zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych! 🎉 🎨 Budowanie zamku z klocków, mini zawody strażackie, malowanie buziek, taneczna muzyka, licytacje, ciekawe stanowiska i pyszne jedzenie – każdy znalazł […]