Druhowie z OSP Grajewo oddali honorowo krew

Admin

W minionych dniach nasi druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Grajewie po raz kolejny udowodnili, że strażak to nie tylko bohater na miejscu akcji – to także człowiek gotowy nieść pomoc w każdej sytuacji.

W ramach akcji honorowego krwiodawstwa nasi strażacy wspólnie udali się do punktu krwiodawstwa, by oddać najcenniejszy dar – krew. W ten sposób przyczynili się do ratowania życia osób potrzebujących transfuzji w szpitalach.

Dziękujemy wszystkim druhnom i druhom, którzy wzięli udział w tej szlachetnej inicjatywie. Jesteśmy dumni, że nasza jednostka nie tylko gasi pożary i usuwa skutki miejscowych zagrożeń, ale również aktywnie wspiera lokalną społeczność w tak ważnych działaniach.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców – jeśli tylko możecie, również oddajcie krew. To prosty gest, który może uratować życie!

 

Udostępnij w social mediach :
Next Post

To już 10 lat w KSRG i podpisane kolejne porozumienie na następne 5 lat

  Dziś, 10 czerwca, Maciej Bednarko, Burmistrz Miasta Grajewo oraz przedstawiciele służb ratowniczych: bryg. Arkadiusz Lichota Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie i Krzysztof Chełmiński Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Grajewie podpisali porozumienie w sprawie włączenia jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Grajewie do krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego. Podpisane porozumienie jest już trzecim w historii OSP i stanowi ważny etap w […]