W dniu 3 stycznia 2026 r. odbyło się spotkanie świąteczno-noworoczne Ochotniczej Straży Pożarnej w Grajewie. Wśród zaproszonych gości swoją obecnością zaszczycili:
Pan Wojciech Grochowski – Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Podlaskiego
Pan Waldemar Remfeld – Starosta Grajewski, Powiat Grajewski
Pan Maciej Bednarko – Burmistrz Miasta Grajewo
Pan Krzysztof Gutowski – Wiceprzewodniczący Rady Miasta Grajewo
Pan bryg. Arkadiusz Lichota – Komendant Powiatowy PSP, Komenda Powiatowa PSP w Grajewie
Spotkanie stanowiło również okazję do wręczenia pamiątkowych odznak Ochotniczej Straży Pożarnej w Grajewie zasłużonym druhnom i druhom seniorom, jako wyrazu uznania oraz podziękowania za wieloletnią, pełną poświęcenia służbę na rzecz bezpieczeństwa lokalnej społeczności.






